Rush Hour (1998) Albanian Subtitles


Two cops team up to get back a kidnapped daughter.

Release:

IMDB: 6.9

Genders: Action, Crime, Comedy

Countries: USA

Time: 98 min

Updated: 2 years ago

Loading...
Loading...

Subtitle Info

Updated
2 years ago
Framerate
Files
1
File Size
36.4KB
Language
Albanian
Release Type
N/A
Relase Info:

Rush.Hour.1.1998.720p.BRrip.x264.YIFY

Create By
MerfanKrasniqi
Comment
Rush Hour (1998) albanian subtitles by Merfan Krasniqi

List other Albanian Subtitle

Albanian Rush.Hour.1.1998.720p.BRrip.x264.YIFY 2 years ago 1 36.4KB Rush Hour (1998) albanian subtitles by Merfan Krasniqi

Subtitle Preview

1
00:04:02,185 --> 00:04:04,187
Me falni, Konsulli Han...

2
00:04:04,187 --> 00:04:07,309
por un� besoj se
ne mund ta p�rballojm�...

3
00:04:07,350 --> 00:04:10,312
humbjen e burrave
t� karakterit tuaj t� lart�.

4
00:04:10,392 --> 00:04:12,754
Dhe duke ju folur si nj� mik...

5
00:04:12,794 --> 00:04:16,277
kush luftoi krah p�r krah
me ju p�r 15 vjet...

6
Loading...